Lektorzy w BarcelonieAktualności, Galeria21 lutego 2026 Podczas ferii trójka naszych lektorów: Wojtek, Mateusz i Dawid wraz z Diecezjalnym Duszpasterstwem Służby Liturgicznej pielgrzymowali do Barcelony i Montserrat. Dzielą się z nami wspomnieniami…